BELYSNING / Ljusstakar & kandelabrar / Gueridon 9963268
nr 996 3268
Gueridon
Gjutjärn, höjd: 142 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.400 kr
måndag 23 november 2015
kl 20:51:29
1.000 kr
1.100 kr
1.300 kr